категорії: новина

Наметове містечко на Бандерштаті

На території фестивалю буде відведене місце для наметового містечка. Кожен бажаючий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу розміститися у зазначеному місці табору, таким чином, проживати протягом усього заходу. Табір буде облаштований стаціонарними туалетами, сюди підвозитимуться дрова, але може бути досить гамірно протягом доби. Крім того будуть ще три варіанти поселення:

1. поселитися на протилежному березі озера – тут гарно, є можливість усамітнитися, розташуватися незалежно від більшості фестивальної публіки, але дрова, воду і охорону доведеться забезпечувати самостійно;

 

2. розташувати намет на присадибній ділянці у когось з місцевих жителів – дуже зручно у випадках самодостатньої компанії, дає можливість, скажімо, зварити каву на літній кухні чи висушити речі в хаті (про що вже домовитеся), але потребує додаткової оплати;

3. орендувати кімнати в місцевих жителів – автентично, більш-менш комфортно, але також потребує додаткової оплати.
Для того, щоб оселетися в наметову містечку потріно буде зареєструватися у коменданта. Вартість реєстрації складатиме 10 грн. з одного намета.

В містечку будуть діяти правила. Зокрема, буде повна заборона вживання будь-яких алкогольних напоїв та паління тільки у відведених місцях. Будь-яке порушення правил каратиметься виселенням з табору.

Організатори «Бандерштату» не забезпечуватимуть спорядженням, необхідним для перебування у наметовому містечку. Гості повинні особисто подбати про намети, спальники, туристичні килимки тощо.

На заході постійно діятимуть декілька польових кухонь. Також забезпечити себе харчуванням гості зможуть, купуючи продукти у торгових наметах, що будуть розміщені на території фестивалю.