категорії: новина

Запрошуємо всіх відвідати нічну пісенну ватру Бандерштату!!!

теґи: 2009, Бандерштат, Луцьк, Україна, ватра, молодь, ніч, фестиваль

Фестиваль «Бандерштат» – явище не для звичайних людей, адже лише витривалі можуть повноцінно «фестивалити» дві доби поспіль. Нагадаємо, що на території табору «Сонячний» цими вихідними діятиме наметове містечко, в якому матимуть змогу оселитися усі охочі.
Вночі фестиваль не припиняє свою роботу, а навпаки -  стає дедалі цікавішим та захоплюючим. Одразу після закінчення музичної програми, себто о 1:00, розпочинається нічна пісенна ватра. Саме тут учасники Бандерштату матимуть змогу поділитися яскравими враженнями від насичених фестивальних днів, поспілкуватися (чи, можливо, навіть познайомитися) з новими людьми.

Обговорити справді буде що: фотовиставка УПА, патріотичне татуювання, спортивні змагання, турнір з пейнтболу, патріотичний  боді-арт, показові виступи та майсер-класи з бойового гопака, зустріч та спілкування  з ветеранами УПА, турнір кращого стірльця з пневматичної зброї, патріотичні літературні читання, повстанський квест та, звісно ж, вдало підібрана концертна програма (куди ж без цього). У цей же час розпочинається й нічний сеанс повстанського кіно, проте, після його перегляду всі охочі зможуть завітати на нічну ватру. Завершується усе це о п’ятій годині ранку – саме тоді фестивальними матимуть кілька годин для того, аби відпочити та набратися сил до наступного фестивального дня (у ніч з суботи на неділю), або ж гідно завершити Бандерштат (ніч з неділі на понеділок).

Також із величезним задоволенням запрошуємо бардів, Бандерштат шукає таланти)))!!! Свою згоду на виступ біля вогнища вже дало двоє співаків: Володимир Пастушок і Роман Шулик.

До слова, у гостях підсумкової ватри очікуємо фронтмена гурту «Тартак» – Сашка Положинського.